ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Міжнародні проекти в дії
Дата новини: 2019-06-18

Минулого тижня, у четвер, під головуванням голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина відбулася нарада щодо стану реалізації на Львівщині проектів МТД у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020. Учасниками зустрічі були бенефіціари, представників Державної фіскальної служби та ГУ ДКСУ у Львівській області, департаментів МТД та фінансів Львівської облдержадміністрації, АОМС Єврорегіон «Карпати – Україна». Основний наголос наради – процес укладення договорів із підрядними організаціями на предмет виконання будівельних робіт, передбачених проектами МТД.
Відносно поступу реалізації трьох міжнародний проектів на території Старосамбірщини, в частині виконання інфраструктурного компоненту, присутніх інформувала голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька. Вона запевнила, що на території району проекти впроваджуються з додержанням графіків їх реалізації. На сьогодні КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ» та Добромиль уклали договори з підрядними організаціями та очікують відповідно на постачання обладнання та дозволу на початок проведення будівельних робіт. У Нижанковичах оголошено відкриті торги на відбір підрядної організації для проведення будівельних робіт.
Під час обговорення бенефіціари озвучили низку проблем з якими зустрілися в ході практичного впровадження міжнародних проектів. Найбільш дискусійно обговорювали особливості застосування законодавства України щодо ПДВ під час впровадження інфраструктурного компоненту. 
Оскільки питання важливе та безпосередньо впливає на успішну реалізацію проектів МТД, голова обласної ради доручив Державній фіскальній службі та ГУ ДКСУ у Львівській області детально його вивчити та надати офіційне роз’яснення усім бенефіціарам, які освоюють кошти Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 на території Львівщини.

64753707_704474126648314_255938312349417472_n

 

Переглядів: 148