ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Мобілізовані підприємці звільняються від сплати податку та подання звітності
Дата новини: 2015-10-13

  preview1 (1)Фахівці фіскальної служби нагадують, що згідно Закону України від 21 жовтня 1993 року №3543-ХІІ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», підприємці – «єдинщики»,  які призвані на військову службу під час мобілізації або залучені до виконання обов’язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, під час особливого періоду, визначеного на цей період, звільняються від обов’язку нарахування, сплати податку, а також подання звітності з єдиного податку.

  Підставою  в такому випадку є заява самозайнятої особи та копія військового квитка або іншого документа, виданого відповідним державним органом. В цьому документі мають бути зазначені дані про призов особи на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

  Подати довідку до контролюючого органу за місцем податкової реєстрації самозайнятої особи необхідно протягом 10 днів після демобілізації. Якщо така демобілізована самозайнята особа перебуває на лікуванні чи реабілітації, то заява і копія військового квитка або копія іншого документа, виданого відповідним державним органом, подаються протягом 10 днів після закінчення лікування.

Інформація фіскальної служби

 

Переглядів: 369