ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
МИ СТВОРЮЄМО СВІТ ГАРМОНІЇ
Дата новини: 2016-08-02

13886316_1735039210067481_8887367356590493377_nПід таким гаслом вже багато років поспіль проводиться районна Спартакіада Старосамбіської районної асоціації інвалідів. Її мета – залучення людей з особливими потребами до занять фізичною культурою та спортом у районі. Також кращі спортсмени району візьмуть участь в обласній спартакіаді.
Перш ніж розпочати спартакіаду вшанували пам’ять хорошого
друга, колеги, доброї людини, активного учасника всіх спортивних заходів асоціації Володимира Дублянка, який передчасно помер.
У вступному слові голова Старосамбірської РАІ Галина Литвак відзначила успіхи своїх підопічних на обласних спартакіадах за минулі роки. Галина Миколаївна зауважила, що як би важко не було пробиватися вперед, та учасники з честю та гідністю щороку здобувають перемогу для району. І тішить те, що члени асоціації району Старосамбірщини є першими серед спортсменів паурліфтерів та кращими гравцями з настільного тенісу у Львівській області. Вона впевнена, що попереду ще чимало перемог. Тому побажала учасникам спартакіади здоров’я, добробуту та успіхів.
Підтримати і побажати спортивних успіхів прийшли і заступник голови районної ради Микола Мартич та міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.
І того дня учасники спартакіади направду були справжніми олімпійськими чемпіонами. Їхня жага до спорту та спортивного життя – значно більша аніж у людей, у яких щодня є можливість цим займатися. Такі спортивні свята по-справжньому пропагують здоровий спосіб життя і змушують багато над чим задуматись.
Отож, з бігу на 30 метрів місця розподілилися так: серед чоловіків першу сходинку посів Павло Белей, другу Андрій Галишин, а третім став Олег Головчак; серед жінок І – Марія Паславська, ІІ – Наталя Горик. У настільному тенісі кращими стали Андрій Лисак та Оля Українець. З армреслінгу перше місце посів Мар’ян Зім’як, а друге Андрій Сущ. У дартс змагались чомусь лише чоловіки, місця між якими розподілились наступним чином: І – Андрій Галишин, ІІ- Павло Белей, ІІІ – Олег Головчак. Вперше цьогоріч асоціація організувала змагання з боча. Перше місце у цьому виді спорту виборола команда Богдани Литвак та Лесі Мигаль, на другому місці команда Марічки Щурко та Андрія Галишина. У шахах на першому місці Василь Сигерич, на другому – Михайло Белей. У шашках серед жінок перемогу здобула Лілія Білич, а серед чоловіків – Андрій Сущ. Усі учасники спартакіади були нагороджені грамотами та цінними подарункам.
Варто відзначити, що цьогоріч всі учасники спартакіади були одягнені в одинакову спортивну форму.
На завершення змагань Галина Литвак подякувала усім учасникам та спонсорам цього спортивного свята, серед яких Ярослав Француз, Ігор Трухим, Михайло Полюга, приватний підприємець. Також слова подяки заслуговує суддя з шахів Ярослав Грицак та Ігор Хмельовський, директор міської школи № 2, який щороку радо надає спортзал для проведення спартакіади.
Василь ДЕНИСЮК, студент ЛНУ ім. І. Франка.

13882402_1735039220067480_8626928795858366528_n

Переглядів: 390