ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На черговій зустрічі з представниками бізнесу обговорили актуальні питання
Дата новини: 2016-12-02

spasibo-za-vnimanieУ Старосамбірському  відділенні Самбірської ОДПІ  відбулась чергова зустріч з представниками бізнесу, під час якої обговорено актуальні питання щодо наповнення дохідної частини бюджету та легалізації заробітної плати.

Сьогоденна позиція фіскальної служби базується на підтриманні відкритого діалогу з бізнесом для обговорення проблемних питань та спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення. Мета сучасних реформ, які проходять у фіскальній службі, – це не тільки забезпечення надходжень до бюджетів, а й ефективна взаємодія з бізнесом, і мінімізація безпосереднього втручання працівників служби у діяльність сумлінних платників, – зазначив начальник ОДПІ Ігор Малецький.

На зустрічі обговорювалися різні актуальні питання в сфері оподаткування. Зокрема, мова йшла про електронне адміністрування податку на додану вартість, туристичного збору, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, своєчасності та повноти сплати податкових платежів до бюджету. Особливу увагу приділено питанням легального працевлаштування найманих працівників.

Учасники зустрічі розглянули низку аспектів, які потребують внесення змін до законодавчих актів, що дозволило б забезпечити стабільні та рівні умови для ведення бізнесу.

На завершення очільник зазначив, що неможливо вирішити проблему, коли не знаєш про неї. Відтак такі зустрічі допомагають з’ясувати причини виникнення спірних ситуацій, врегулювати їх та разом знайти шляхи вирішення.

28/11/2016

 

Начальник Самбірської ОДПІ                                                          І.В. Малецький

 

Переглядів: 308