ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
НА ГОРІ МАКІВКА ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ТА ЕКСПЕРТИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
Дата новини: 2016-09-12

 9 вересня 2016 року заступник голови Старосамбірської районної ради М. Мартич взяв участь у засіданні Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» на горі Маківка, що на Сколівщині. На зустрічі були також присутні голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський,  члени Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», експерти з Києва  на горі Маківка і обговорювалося питання децентралізації. Зокрема, йшлося про внесені зміни до перспективного плану об’єднання територіальних громад Львівщини.

«Обласна рада на найближчих засіданнях розглядатиме проект перспективного плану, який буде максимально збалансований  і максимально враховуватиме інтереси всіх територіальних громад. Те, що ми можемо зробити – ми мусимо зробити», – зазначив Олександр Ганущин.

Тим часом, експерт з питань територіальної організації влади Юрій Ганущак  наголосив: «На зустрічі ми обговорювали внесення змін до перспективного плану, який ухвалили в депутати ще торік.  Проект перспективного плану, який представили нам цьогоріч, є набагато кращий. Громади, які там представлені – мають перспективу».

img_5491img_5454147344217657d2f18070e24  

 

Переглядів: 379