ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На потреби армії платники податків Самбірської ОДПІ перерахували 5211,7 тис. гривень
Дата новини: 2016-05-20

03-300x168За чотири місяці 2016 року для забезпечення обороноздатності країни з доходів мешканців Самбірської ОДПІ до держбюджету перераховано    5211,7 тис. грн. військового збору. Про це повідомив заступник начальника Самбірської ОДПІ Михайло Білий.

За його словами,  надходження військового збору збільшились на  823,6 тис.грн. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців міста і районів та інших податкових агентів, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб півтора відсотка військового збору на потреби армії.

Нагадаємо, військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри,  з доходів, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та ряд інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Платниками збору також є фізичні особи – підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування. Відповідно у поточному році військовим збором у розмірі 1,5 відс. оподатковуються доходи, визначені    ст. 163 Податкового кодексу, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку.

 

 

 

 

Начальник

Самбірської ОДПІ                                                                          І.В.Малецький

 

 

Переглядів: 281