ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На потреби армії платники податків Старосамбірщини перерахували 3301,2 тис. гривень
Дата новини: 2016-10-21

військовий збірЗа дев’ять  місяців 2016 року для забезпечення обороноздатності країни з доходів мешканців Старосамбірщини до держбюджету перераховано    3301,2 тис. грн. військового збору. Про це повідомили фахівці сектору податків та зборів з фізичних  Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ .

За їх словами,  надходження військового збору  значно збільшились  в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців міста і районів та інших податкових агентів, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб півтора відсотка військового збору на потреби армії.

Нагадаємо, військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри,  з доходів, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та ряд інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Платниками збору також є фізичні особи – підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування. Відповідно у поточному році військовим збором у розмірі 1,5 відс. оподатковуються доходи, визначені    ст. 163 Податкового кодексу, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку.

 

20/10/2016

 

 

Начальник

Самбірської ОДПІ                                                                          І.В.Малецький

 

Переглядів: 299