ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На Старосамбірщині, 9 липня, відбулась хода учасників цьогорічної військово-патріотичної гри «Ігри Нескорених»
Дата новини: 2016-07-14

P1120486На Старосамбірщині,  9 липня, відбулась хода учасників цьогорічної військово-патріотичної гри «Ігри Нескорених», що відбувається у с.Сприня Самбірського району. Учасниками ходи стали  більше 80 дітей, віком від 15 до 18 років, із міст Сватово Луганської, Слов’янськ Донецької областей, однолітки Самбірського, Городоцького, Мостиського, Пустомитівського та Старосамбірського районів Львівщини,  а також група дітей  учасників АТО із цілої України (17 осіб), які відпочивають у приватній садибі с.Недільна.

Розпочалася хода у селі Недільна, де  учасників урочисто зустріли Тетяна Терлецька голова Старосамбірської районної ради, Ігор Піхоцький депутат районної ради та Степан Дикий, Топільницький сільський голова.  

Біля  могили сотника «Бурлаки» молодь заспівала  Державний Гімн України. Після урочистого початку екскурсії слово взяла Тетяна Терлецька, яка привітала учасників Заходу та розповіла історію гори Діл в с.Недільна. З розповіді голови районної ради молодь дізналася про підстаршинську школу УПА, яка у 1944 році діяла в с.Недільна та про сотника «Бурлаку».  Від могили «Бурлаки» учасники перейшли до музею «Кирила Осьмака», де депутат районної ради Ігор Піхоцький розповідав про першого Президента УГВР Кирила Осьмака.

Після екскурсії у музеї відбулося «Бандерівське» частування, яке  організував місцевий сільський голова Степан Дикий. Згодом, екскурсія мала продовження у с.Стрілки на площі Пантеону «Слави УПА», де Тетяна Терлецька та Ігор Піхоцький розповідали про українських повстанців – патріотів України.

Судячи із кількості запитань, екскурсія видалася цікавою та пізнавальною, особливо для молоді із областей східної України.

P1120473P1120481

 

 

Переглядів: 339