ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На Старосамбірщині пройшов ІІІ обласний турнір з мініфутболу
Дата новини: 2017-02-20

17-18 лютого у м. Хирів відбувся ІІІ обласний турнір з мініфутболу серед учнів, народжених до 2003 року, присвячений пам’яті Героя України та Небесної Сотні Богдана Сольчаника.

17 лютого у церемонії відкриття взяв участь заступник голови Старосамбірської районної ради Микола Мартич. Варто зазначити те, що змагання об’єднали команди з різних куточків Львівщини.

P1390873

У запеклій боротьбі змагалися 8 команд, кожна з яких показали високий професійний рівень гри.

18 лютого відбулося підведення підсумків турніру.  Перемогу і  почесне І місце, здобула команда з м. Самбір, яка отримала перехідний кубок  турніру. P1390876

ІІ  та ІІІ призові місця зайняли команди районної дитячої спортивної школи м. Самбір та ДЮСШ м. Миколаїв відповідно.

Голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька щиро привітала переможців і вручила усім учасникам турніру пам’ятні книжки на згадку.