ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На Старосамбірщині реалізовуватиметься ще один проект Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020
Дата новини: 2017-12-08

На території Старосамбірського району реалізовуватиметься ще один проект Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 в тематичній цілі «Доступність».

Старосамбірська районна рада вітає  з перемогою Нижанковицьку селищну  раду проект якої,  після завершення якісного оцінювання проектних пропозицій одержав  високі бали.

Успіх  Добромильського проекту в тематичній цілі «Спадщина» та висока оцінка європейських експертів Нижанковицького проекту в тематичній цілі «Доступність» говорить про те, що Старосамбірська районна рада спільно з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями готує якісні, конкурентоспроможні проекти, спрямовані на залучення інвестицій для покращення комунальної та дорожньої інфраструктури району.   

Отож, проект «Покращення доступності регіонів шляхом реконструкції доріг на території гміни Медика Перемишльського повіту (Польща) та Нижанковицької селищної ради (Україна)» був в числі 64 проектів, вибраних Спільним Технічним Секретаріатом Програми до участі в другому етапі Конкурсу, з яких за результатами оцінювання прийнятності повних форм грантових заявок до якісної оцінки допущено 58.  Бюджет проекту складає 2 593 625,00євро, з яких  1 550 822,00 євро освоюватиме Перемишльський повіт Республіки Польща, а 1 042 803євро-бенефіціари з української сторони: Нижанковицька селищна рада та АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна».

Слід додати, що в тематичній цілі «Доступність» оцінювалися ще два наші проекти, що мали на меті покращити доступність регіонів шляхом реконструкції доріг: проект Старосамбірської міської ради, громадської організації «Центр розвитку Прикарпаття» та гміни Устрики Дольні Республіки Польща; проект Хирівської міської ради   та  гміни Загуж Республіки Польща.  В підсумку ці два проекти виявилися менш успішними.51551-1u

 

Переглядів: 252