ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На Старосамбірщині, в Хирові розводитимуть корів молочного типу джерсійської породи, які адаптовані до природно-кліматичних умов Прикарпаття
Дата новини: 2019-05-03

На Старосамбірщині, в Хирові розводитимуть корів молочного типу джерсійської породи, які адаптовані до природно-кліматичних умов Прикарпаття. 
Враховуючи те, що наш край має сприятливі умови для розвитку сільськогосподарського виробництва, зокрема тваринництва, але недостатні фінансові ресурси, Старосамбірською районною радою підтримано ініціативу ФОП «Коваль Мирон Михайлович» та підготовлено відповідний пакет документів, який подано в профільний департамент ЛОДА для одержання позики в розмірі 150 тис.грн. 
На такий вид фінансової підтримки можуть розраховувати суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва продукції сільського господарства. Позика з обласного бюджету надається на зворотній основі терміном до 5-ти років у вигляді пільгового кредиту на реалізацію бізнес-плану, який спрямований на виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020роки.
Створення сприятливих умов для розвитку місцевої економіки – це одна із стратегічний цілей розвитку Старосамбірщини, тому на реалізацію бізнес – плану пана Коваля з районного бюджету виділено 50 тис.грн. Хирівська міська рада також має намір фінансово долучити до впровадження цієї ініціативи.
Загалом бізнес-план розраховано на суму 362 тис.грн., термін окупності витрат від його реалізації складає 3 роки і 4 місяці. Для організації процесу вигодівлі ВРХ, а згодом і виготовлення молочної продукції ФОП планує придбати 10 елітних нетелів джерсійської породи, дрібний інвентар, необхідне обладнання для виготовлення та зберігання молочної продукції. 
Ми переконані, що створення таких сімейних міні-ферм з розведення молочної породи корів, саме, в гірському сільськогосподарському Старосамбірському районі стане гідним прикладом для наслідування сім’ям чи ФОПам в інших населених пунктах нашого району. Розраховуємо на розвиток молочної галузі на Старосамбірщині та гідну конкуренцію в цьому напрямку, адже саме конкуренція спонукає до покращення якості надання послуг населенню чи виготовлення конкурентоспроможної продукції.

✏️ На сьогодні в нашому районі в напрямку виробництва молока ведуть свою діяльність 3 сімейні ферми та 7 с/г підприємств, які займаються рослинництвом і тваринництвом.

✏️✏️Детально з Комплексною програмою підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020роки можна ознайомились за посиланням https://loda.gov.ua/agr_prohramy

59163398_676956392733421_7363286653747593216_n

Переглядів: 142