ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На Старосамбірщині в селищі Нижанковичі відзначили Європейські дні добросусідства
Дата новини: 2015-09-14

6124225467_19ec250c8f_b

У неділю, 13 вересня, в селі Нижанковичі Старосамбірського району відбулися Європейські дні добросусідства “Кордон 480”.
Заходи розпочались із спільної Служби Божої в костелі, на якій було присутнє духовенство усіх конфесій. Опісля відбулась спільна молитва за мир в Україні на центральній площі села Нижанковичі.
Голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк у своєму виступі привітав присутніх на правах господаря території та наголосив, що ми маємо добрих сусідів на західному кордоні, які у такий для України важкий час допомагають не тільки словом, але і реальними справами, зокрема, спонсорською допомогою.
Участь у заходах також взяв заступник голови львівської ОДА Юрій Підлісний, який у своєму виступі також наголосив на тому, що ми маємо в особі Польщі хороших приятелів та на жаль, не дуже добрих на північно-східному кордоні. “З огляду на сьогоднішню агресію зі сторони Росії, невідомо чи вдасться налагодити добросусідські відносини з нашим північним сусідом, – сказав Юрій Підлісний. – Натомість я дякую польським колегам за те, що вони є нашими адвокатами в Євросоюзі.
З польської сторони участь у заходах взяли представники Підкарпатського воєводства та Перемишльського повіту.
В межах відзначення Європейських дній добросусідства кордон для перетину був відкритий з 09.00 год до 21.00 год. За цей період кордон в обидва боки перетнуло більше 2500 людей.

 

Переглядів: 388