ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На Старосамбірщині відбулась міжнародна конференція на тему «ВІДРОДЖЕННЯ ГІДНОСТІ ЛЮДЕЙ “ЗОЛОТОГО ВІКУ” В УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ»
Дата новини: 2016-11-30

15225224_1282430691807616_730124351_o25.11.20016 року поблизу Старого Самбора (селище Стара Сіль) завершилась міжнародна конференція на тему «Відродження гідності людей “Золотого Bіку” в українському суспільстві». З привітальним словом звернувся, до учасників Конференції о. Богдан Тимчишин голова Комісії УГКЦ у справах родини та   п. Максим Козицький (ТзОВ ЕКО-ОПТІМА).  Конференцію відкрила та побажала успішної праці голова районної ради Старосамбірщини п. Тетяна Терлецька.

Цією конференцією, яка тривала два дні (24-25 листопада) було розпочато проект «Шануй батька і матір» 2016-2019р.р.. Це експериментальна трирічна програма у Старосамбірському районі, де одним з головних пунктів програми є відродження гідності людей «Золотого Віку» в українському суспільстві.

Це перша такого роду конференція в Україні, оскільки в перше зібралися не лише представники Церкви, громадських організацій, влади та науковці, щоб обговорити проблему маргіналізації людей «Золотого Віку» в Україні, але й в перше ця проблема отримала висвітлення із різних аспектів. Вперше відбулась конференція, яка не лише висвітлила інтердисциплінарно проблему маргіналізації людей «Золотого Віку» в українському суспільстві, але й розпочала пошук вирішення цього складного питання нашого часу. В часі конференції також обговорено питання кваліфікації та вишколу соціальних працівників і проблему синдрому професійного вигорання.

З ціллю реалізації започаткованого проекту, починаючи з  5 грудня 2016 року у Старому Самборі, Стрілках, Хирові та Добромилі, Старосамбірського району, для представників місцевих громад будуть проведені тематичні конференції, круглі столи.  На січень 2017 року заплановані практичні заняття з  активізації людей Золотого Віку та піднесення престижу соціального працівника – досвід Польщі. 

Організатори (в алфавітному порядку): Академія Поморська у Слупську; ДПС “Витанія” (Люблін); БФ “Спільнота  Золотого Віку”;  “EKO – Oптіма”; Навчально – Науковий Інститут Права та Психології Національного Університету “Львівська Політехніка”;  Інститут Психології Люблінського Католицького Університету Івана Павла ІІ; Комісія УГКЦ у справах родини; Старосамбірська районна рада; Українське Богословське Наукове Товариство. 

Ведеться співпраця з департаментом соціального захисту  населення ЛОДА; Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка; Громадською Організацією «Старосамбірщина 3000»; Громадською Організацією «Народня справа»; Інститутом Народознавства НАН України; «Католицьким Оглядачем» –  інформаційний сайт; Компанією АГРО-Оптіма.

Генеральний партнер Благодійний Фонд  «РЕНОВАБІС»

Переглядів: 308