ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На Старосамбірщині відбулися півфінальні кубкові ігри з футболу, присвячені пам’яті В.Горбового
Дата новини: 2017-04-10

Минулих вихідних на Старосамбірщині відбулися півфінальні кубкові ігри з футболу, присвячені пам’яті В.Горбового, які проходили в м.Старий Самбір, де  в першій грі зустрілися команда “Горизонт” Нове Місто – з командою ФК “Міженець”. Основний час закінчився з рахунком 0:0, а в післяматчевих пенальках перемогу святкували футболісти з Міженця з рахунком 4:2. В другій зустрічі на поле вийшли футболісти  команди с.Бусовисько та команди смт. Нижанковичі, де гра проходила в цікавій напруженій боротьбі. Перемогу здобули хлопці з с.Бусовисько з рахунком 3:1. Тож у фіналі Кубка пам’яті В.Горбового зустрінуться команди “Дністер” с.Бусовиськ та ФК “Міженець”.

У с. Муроване проходили півфінальні матчі Кубка Руху. В першій грі зустрілися команди “Смерічка” с. Стрільбичі  та ФК “Болозів” . З рахунком 4:0 перемогли стрільбичани, а в другій грі боролися за путівку до фіналу команди “Радич” с.Боневичі та  “Фельштин” с.Скелівка, де з рахунком 2:1 перемогли хлопці з с .Скелівка. Тож у фіналі Кубка Руху зустрінуться команди с.Стрільбичі і с.Скелівкаи.

У Кубку Престижу у півфінальних матчах, які проходили у с.Бусовисько зустрілися команди ФК “Топільниця” та ФК “Сусідовичі”. Основний час закінчився з рахунком 2:2, а в післяматчевих пенальках з рахунком 5:4 перемогли топільничани. У другому матчі зустрілися команди  з сіл Головецько та Березів, де з рахунком 3:2 до фіналу потрапила команда с.Головецька, яка зустрінеться з командою с.Топільниця.

 З нетерпінням чекаємо фінальних змагань, та вболіваємо за улюблені команди.

Без названия

 

Переглядів: 321