ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Напрацьовано та подано проєктні заявки на участь у конкурсі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.
Дата новини: 2020-04-23

Завершується прийом заявок на конкурс інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.
Згідно з рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору у Львівській області, конкурс стартував терміном на 2 місяці у лютому цього року та, у зв’язку з карантинними обмеженнями, був продовжений до 2️⃣4️⃣ квітня поточного року.
Старосамбірською районною радою, у співпраці з відділом економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Старосамбірської райдержадміністрації, Хирівською міською радою та Страшевицькою сільською радою напрацьовано і подано на розгляд комісії 4️⃣ (чотири) проєктні заявки, серед яких:
📌 Реконструкція нежитлової будівлі під Мшанецьке відділення стаціонарного догляду по вул. Центральна, 74 в с. Мшанець Старосамбірського району Львівської області;
📌 Придбання сучасного діагностичного медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня» у Старосамбірському районі Львівської області;
📌 Реконструкція нежитлової будівлі під дошкільний навчальний заклад по вул.Центральна, 400 в с.Страшевичі Старосамбірського району Львівської області;
📌 Реконструкція будівлі опорного загальноосвітнього навчального закладу – «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів» під ДНЗ по вул.Січових Стрільців, 10 в м.Хирів Старосамбірського району Львівської області.
Усі проектні заявки відповідають критеріям, визначеними Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2027 року та технічним завданням на інвестиційні програми і проекти, що включені до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року.
Вболіваємо за перемогу поданих проєктних заявок!

93958653_927716024324122_6537702503897628672_n

Переглядів: 85