ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
«Найкраща зупинка 2018 року»
Дата новини: 2018-06-05

Старосамбірська районна рада оголошує початок щорічного районного конкурсу «Найкраща зупинка 2018 року», який спрямований на впорядкування територій населених пунктів, формування їх позитивного іміджу, шляхом поліпшення естетичного та санітарного стану об’єктів масового перебування населення, залучення громадськості до вирішення цих завдань.

До участі в конкурсі запрошуються сільські, селищні, міські громади, учнівські, молодіжні організації Старосамбірського району, яким з 5 червня до 31 липня 2018 року на розгляд Оргкомітету слід подати:

  • презентаційні фотоматеріали про процес виконання робіт (до 5 світлин у паперовому та електронному варіантах);
  • інформація про організаторів і виконавців робіт (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, місце праці).

Вимоги до конкурсних робіт: відновлення споруди зупинки (місць для сидіння, смітників); оформлення оздоблення зупинки довільним зображенням, виконаним в українській патріотичній тематиці (вишивки, орнаменту, розпису, тематичної ілюстрації ін.), у довільній техніці.

Критерії оцінювання: естетичне оформлення; оригінальність композиційного рішення; індивідуальність і креативність творчого почерку; активність громади.

Підведення підсумків та нагородження переможців

Підсумкове засідання журі Конкурсу відбудеться до 10 серпня поточного року.

За результатами оцінювання автори кращих робіт будуть відзначені грамотами Старосамбірської районної ради та грошовими винагородами:

за І місце – 5 тис.грн.;

за ІІ місце – 3 тис.грн.;

за ІІІ місце – 2 тис.грн.

УВАГА! Зупинки, які брали участь у районному конкурсі  в 2016-2017 роках Оргкомітетом до уваги не беруться.

PS.На фото зупинка-переможець 2017 року. DSC00603

Переглядів: 187