ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Нагороджено переможців районного конкурсу “Найкраща зупинка 2016 року”
Дата новини: 2016-05-12

зупинкаСтаросамбірська районна рада спільно із райдержадміністрацією підвели підсумки районного конкурсу «Найкраща зупинка 2016 року», метою якого було стимулювати діяльності органів місцевого самоврядування Старосамбірщини щодо належного облаштування території населених пунктів, поліпшення естетичного, санітарного стану об’єктів масового перебування та відпочинку населення, залучення громадськості до вирішення цих завдань.

На розгляд оргкомітету надійшло 15 пакетів презентаційних фотоматеріалів з 9 громад, в яких відображено процес виконання робіт з відновлення та облаштування зупинок, а в окремих випадках будівництво нових та перелік активістів, які безпосередньо долучились до робіт.

Шляхом незалежного оцінювання журі Конкурсу обрали наступних переможців:

  • 1 місце – відновлення та облаштування діючої зупинка та будівництво нової в с.Спас (Тершівська сільська рада);
  • 2 місце – відновлення та облаштування зупинка в с.Скелівка (Скелівська сільська рада);
  • 3 місце – відновлення та облаштування зупинка в с.Дешичі (Новоміська об’єднана територіальна громада).

Під час Загальних Зборів районної асоціації місцевих рад «Ради Старосамбірщиини», що відбулися 11 травня поточного року, організатори Конкурсу  провели нагородження дипломами та грошовими винагородами Переможців Конкурсу , а саме: за І місце – 5 тис. грн.; за ІІ місце – 3 тис. грн.; за ІІІ місце – 2 тис. грн.

Громади Старосолянської селищної, Верхньолужоцької, Тернавської, Терлівської, Торчиновицької сільських рад та ініціативна група Мурованської ЗСШ нагороджені грамотами Старосамбірської районної ради та Старосамбірської райдержадміністрації за активність громади, естетичне оформлення зупинки  та участь у районному конкурсі «Найкраща зупинка 2016 року».

Організатори  Конкурсу  вдячні усім громадам Старосамбірщини,  що виявили активність та готовність відновити візитки своїх населених пунктів – громадські зупинки, а також закликають не зупинятись на досягнутому та приймати участь в інших Конкурсах, які спрямовані на підтримку ініціатив громад.

Окрема подяка депутату Львівської обласної ради Михайлу Гичці за фінансову підтримку  Конкурсу.

Переглядів: 406