ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
«Найкращим засобом боротьби з агресивною інформаційною кампанією Росії проти України є правда і факти»
Дата новини: 2015-07-30

 «Найкращим засобом боротьби з агресивною інформаційною кампанією Росії проти України є правда і факти», – таку думку, висловив під час зустрічі з делегацією з міста Сватове Луганської області голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк. В складі делегації, в основному, були представники громадських організацій та міського осередку «Просвіта».

Українські регіони, які було сформовані в різні історичні часи, у складі різних держав, мають значні відмінності між собою за етнічним, політичним складом населення, рівнем урбанізації. У ці складні для нашої держави часи до цих об’єктивних складових відмінностей додаються відмінності соціоментального характеру, які в умовах геополітичної невизначеності української держави мають тенденцію до загострення. Саме це і стало метою зустрічі – стерти усі стереотипи взаємовідносин між Західною та Східною Україно, які нам на протязі багатьох років нав’язувала російська пропаганда.

Гості з східної України вийшли з ініціативою створити фільм про історично важливі куточки західної України. В Старосамбірському районі їхню увагу привернуло урочище «Саліна», що поблизу міста Добромиль, де в соляних шахтах були замордовані жерти радянсько-тоталітарного режиму.

Таким чино, показати, що на заході України живуть такі ж люди, з такою ж історією та долею як і на сході, які також прагнуть миру, спокою та злагоди для своєї держави.

Переглядів: 361