ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Невдовзі представники Старосамбірської районної ради долучаться до розвитку нового виду туризму-залізничного, ставши активними учасниками тренінгу «Залізниця як об’єкт культурно-історичної спадщини», що відбудеться на теренах нашого району
Дата новини: 2020-05-27

Невдовзі представники Старосамбірської районної ради долучаться до розвитку нового виду туризму-залізничного, ставши активними учасниками тренінгу «Залізниця як об’єкт культурно-історичної спадщини», що відбудеться на теренах нашого району.
Старосамбірщина багата на туристичні ресурси, де окрему нішу займають об’єкти угорсько-галицької залізниці – станції, мости, вокзали та інші цікаві споруди, які знаходяться поряд із нею (церкви, костели тощо).
Серед пріоритетів розвитку Старосамбірщини – збереження культурно-історичної спадщини. Впродовж останніх років в цьому напрямку районна рада реалізувала чимало проектів та заходів, завжди підтримувала хороші ініціативи інших. Не є винятком проєкт «Популяризація туристичних об’єктів Першої угорсько-галицької залізниці», який реалізовується ГО «Лінія 102.Ю.а» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польша-Білорусь-Україна 2014-2020.
Бенефіціари вважають, що основними досягненнями проєкту стануть покращення українсько-польських відносин між народами та об’єктів культурно-історичної спадщини на території Старосамбірського району Львівської області, Перемишльського і Бещадського повітів Підкарпатського воєводства, які стануть більш відомими для широкого загалу. Сподіваємося, що і Концепція, яка буде напрацьована партнерами проєкту слугуватиме збереженню спільної спадщини шляхом розвитку нових видів туризму, спрямованих на популяризацію об’єктів історико-культурної спадщини прикордоння.
#Співпраця_в_дії
#Міжнародні_проекти
#Транскордонне_співробітництво

99094437_951347155294342_7517278729005957120_n

Переглядів: 81