ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Нові проектні можливості територіальних громад
Дата новини: 2016-01-13

 
     На початку тижня делегація Старосамбірщини на чолі з головою районної ради Тетяною Терлецькою побувала на черговому засіданні Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини». Насамперед Асоціація розглянула ряд організаційних питань. Було затверджено голову Правління Асоціації, ним обрано Олександра Ганущина, голову обласної ради. Обрано також нових членів Правління Асоціації та проголосовано зміни до статуту цієї організації.

        Важливим питанням Асоцації стало розгляд обласного бюджету, де, зокрема, говорилося про старт 42-х обласних програм. Як повідомила Тетяна Іванівна, в цих обласних програмах можна буде брати участь на умовах співфінансування. Наше основне завдання – на конкурсних засадах виборювати право брати участь у Програмах.

          Серед різноманіття обласних Програм голова районної ради звернула увагу на окремі найважливіші проекти. Це, зокрема, обласна програма мікропроектів, на яку передбачено 35 млн грн. проти 17-ти у минулому році. Діятимуть також програми спортивних майданчиків, розвитку сільського спорту. Завжди була актуальною окрема програма розвитку та підтримки дорожнього господарства, що розрахована на 280 млн грн.. Окремо функціонуватимуть екологічна програма на 32 млн грн.. та програма газифікації, а також створення містобудівної документації. Стартуватимуть також проекти міжнародної технічної допомоги. В цих програмах пріоритетне право і перевагу надаватимуть та будуть спів фінансуватися новостворені об’єднані громади.

          Окрім цього, підкреслила Тетяна Іванівна, вже зараз стартував «Державний фонд регіонального розвитку», де на Львівщину виділено 220 млн грн.. З цього приводу Старосамбірська районна рада спільно із райдержадміністрацією вже готують 12 заявок на загальну суму близько 12-ти млн. грн.. Цей Державний конкурс передбачає наше співфінансування у розмірі 10-ти відсотків. З цього приводу голова ради заявила, що до кінця місяця відбудеться чергова сесія районної ради, де мають бути затверджені наші місцеві програми і має бути передбачене належне спів фінансування для обласних і державних програм.

Переглядів: 364