ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
ОБЛАСНА РАДА ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНЕННЯ НАДІЇ САВЧЕНКО
Дата новини: 2016-03-18

145805958756e839430403eЛьвівська обласна рада звертається до Президента України з настійним проханням задіяти всі можливості та реалізувати заяви та наміри, задекларовані владою України щодо звільнення української льотчиці.

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України щодо негайного вжиття заходів для звільнення Надії Савченко

Увесь демократичний світ підтримує патріотку, Героя України, народного депутата від ВО «Батьківщина» Надію Савченко в боротьбі за рідну державу та проти злочинного суду Кремля! Протестуючи проти свавілля Путіна та його суддів, Надія вдруге оголосила голодування і не скориться навіть у разі смертельної небезпеки. До неї не допускають лікарів, порушуючи принцип
гуманності і нехтуючи всіма нормами моралі.                                           

Східний сусід діє з порушенням усіх міжнародних норм та основ демократичного світу, здійснюючи незаконне судилище над борцем за свободу свого народу.                                                                                        

Ми не маємо права втрачати жодної хвилини в боротьбі за наш символ незламності та любові до Батьківщини, яким є Надія. Морально стійка і незламна, вона кладе на вівтар своєї боротьби за Незалежність України єдине, що у неї залишилося – власне життя.

Львівська обласна рада звертається до Президента України з настійним проханням задіяти всі можливості та реалізувати заяви та наміри, задекларовані владою України щодо звільнення української льотчиці.                           

Лише Президент України має можливість згуртувати зусилля: світової спільноти, міжнародного політикуму, дипломатичного корпусу для тиску на Російську Федерацію з метою звільнення політв’язнів Кремля! Наші патріоти мають повернутися на Батьківщину живими!                                          

До боротьби за Надію має долучитися кожен!    

 

(інформація з сайту Львівської обласної ради)    

Переглядів: 315