ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора комунальної установи Старосамбірської районної ради «Старосамбірський районний інклюзивно-ресурсний центр»
Дата новини: 2018-07-20

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, рішення  ХХІІІ (позачергової) сесії Старосамбірської районної ради VІІ скликання № 401 від 10.07.2018 «Про створення комунальної установи Старосамбірської районної ради «Старосамбірський районний інклюзивно-ресурсний центр»  Старосамбірська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Старосамбірської районної ради «Старосамбірський районний інклюзивно-ресурсний центр».

Повне найменування установи:

– Комунальна установа Старосамбірської районної ради «Старосамбірський районний інклюзивно-ресурсний центр».

Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру:

– 82000, Львівська обл.,  м. Старий Самбір, вулиця Шевченка 14, (приміщення опорного загальноосвітнього навчального закладу – «Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України Богдана Сольчаника Львівської області»).

Найменування посади:

– Директор комунальної установи Старосамбірської районної ради «Старосамбірський районний інклюзивно-ресурсний центр».

Умови оплати праці:

– посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників. Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ:

– вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

Претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  до Старосамбірської районної ради, за адресою: 82000, Львівська обл., м.Старий Самбір, вул.Л.Галицького, 40,  каб. 211.

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 25 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Старосамбірської районної ради. Останній день прийняття документів 13 серпня 2018 року.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

– конкурс проводитиметься  15 серпня 2018 року за адресою: 82000, Львівська обл., м.Старий Самбір, вул.Л.Галицького, 40.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Старосамбірської районної ради.

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за телефоном: (03238) 21-4-62  або за адресою: Старосамбірська районна рада: 82000, Львівська обл., м.Старий Самбір, вул.Л.Галицького, каб. 211. (контактна особа – Дохняк Юлія Романівна)

Умови конкурсу

завантаження (1)

 

 

 

 

 

Переглядів: 199