ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Оголошення про конкурс
Дата новини: 2018-10-01

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  директора Комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги».

 

Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094, на виконання п.19 рішення сесії Старосамбірської районної ради № 412 від 21.08.2018 р. «Про затвердження Статутів комунальних підприємств Старосамбірської районної ради»

 

Назва підприємства: Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги».

 

Юридичне та фактичне місцезнаходження: 82000, Львівська область, м.Старий Самбір, вул. Л.Галицького, буд. 86, каб. 22.

 

Основні напрямки діяльності підприємства: надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

 

Статут комунального некомерційного підприємства «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» затверджено рішення Старосамбірської районної ради №412 від 21.08.2018 р.

 

Структура підприємства:

Адміністративно-управлінський відділ.

господарсько-обслуговуючий відділ. 

Лікувально-профілактичні підрозділи.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються з 1 жовтня 2018 року по 30 жовтня 2018 року включно за адресою: 82000, Львівська область, м.Старий Самбір, вул. Л.Галицького, 40 (Старосамбірська районна рада).

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: (03238) 21462, 21623, E-mail: sts_r_rada@ukr.net, 

 

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк  документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я,

6) копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

7) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

8) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

9) довідку МВС про відсутність судимості;

10) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

11) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

12) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

13) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

Вимоги до претендентів:

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина»/післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я». Кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю/за фахом «Організація управління охороною здоров’я». Стаж роботи за лікарською спеціальністю – не менше 5 років, та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – не менше 3 років.

 

Умови оплати праці керівника закладу:

За виконання обов’язків Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених:

  • посадового окладу, визначеного штатним розписом та згідно обраної системи праці на даному підприємстві;
  • підвищень посадового окладу (за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах);
  • надбавок (за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо);
  • доплат (за науковий ступінь тощо);

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про дату проведення конкурсу буде оприлюднено на сайті Старосамбірської районної ради та повідомлено претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу за адресою: 82000, Львівська  область, м.Старий Самбір, вулиця Л.Галицького,40, каб.21

Статут ЦПМД

Заява

Згода на оброку персональних даних

Попередження

Заява про відсутність конфлікту інтересів

d3b3799d6611d677944f5f86a500beb3_XL.11294dea2af50c82ff0433558a2ad70012405

 

 

Переглядів: 199