ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня»
Дата новини: 2020-02-14

Оголошення

 про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня»

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, керуючись рішенням районної ради № 557 від 26.09.2019 р. «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня» у новій редакції» Старосамбірська районна рада: 

оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Добромильська районна лікарня».

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять: 3 представники органу управління (районної ради), 3 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу, 3 представники громадськості, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) .

Пропозиції щодо кандидатур від громадськості подаються до Старосамбірської районної ради за адресою: м.Старий Самбір, вул.Л.Галицького, 40 (каб. 217, приймальна) у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту опублікування цього оголошення – до 17.00 год. 28 лютого 2020 року включно. 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; наявність конфлікту інтересів. 

Для розгляду пропозиції необхідно подати:

– заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської ради/організації вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

– рішення повноважного органу щодо делегування представника;

– документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;

– копію чинного Статуту (Положення), завіреного в установленому порядку.

Телефон для довідок: (03238)21-6-23, відповідальна особа: Дохняк Юлія Романівна.

n_212_82728662

Переглядів: 113