ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Оголошуємо набір на навчання для мешканців Старосамбірщини!!!
Дата новини: 2016-06-08

 

єврорегіон

До уваги представників органів місцевого самоврядування, громадських активістів та представників неурядових організацій Львівщини!

Асоціація органів місцевого самоврядування „Єврорегіон Карпати – Україна” в рамках проекту „Нова якість проектних менеджерів Львівщини”, що реалізовується за фінансової підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації 22 червня 2016 року у м. Старий Самбір розпочинає цикл навчань на тему „Залучення коштів міжнародної технічної допомоги та управління проектами”.

Участь у навчанні дасть можливість поглибити свої знання та навички з підготовки та управління проектами місцевого розвитку, формування заявки на отримання міжнародної технічної допомоги, ознайомитися з перспективами залучення грантових коштів на території Львівщини.

Участь у навчання є безкоштовною,всі учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та каво-перервою. Відбір учасників відбуватиметься на основі анкети-заявки, яку необхідно заповнити та надіслати до 14 червня 2016 рокуна електронну поштуeku@ukr.net.

 

            Основними критеріями для відбору на участь у навчанні буде хронологія надісланих заявок та ґрунтовність відповідей на запитання у анкеті. Більш детальна інформація щодо заходу буде надіслана учасникам на електронну пошту після підтвердження їх участі до 17 червня 2016 року.

Додатково інформуємо також, що Асоціація „Єврорегіон Карпати – Україна” в рамках проекту „Нова якість проектних менеджерів Львівщини” планує провести аналогічні навчання впродовж наступних двох місяців у таких містах, як Броди, Сокаль, Мостиська, Дрогобич. Слідкуйте за оновленим графіком навчань на сайті http://www.euroregionkarpaty.com.ua/  та facebook – сторінці Асоціації.

jevroregion logo zelene 1

Переглядів: 312