ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії Старосамбірської ЦРЛ
Дата новини: 2019-12-27

У Старосамбірській центральній районні лікарні відкрили після ремонту відділення анестезіології та інтенсивної терапії, яке на запрошення адміністрації лікарні оглянули сьогодні голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька разом із головою Старосамбірської райдержадміністрації Петром Назаром та журналістами.
Слід відзначити, що до створення комфортних умов перебування пацієнтів у відділенні, крім техперсоналу лікарні, працею рук долучився колектив відділення разом із завідувачем Володимиром Корольчуком. Хороший задум підтримали також спонсори та адміністрація лікарні.
Окрім якісного ремонту відділення анестезіології та інтенсивної терапії укомплектовано сучасним медичним обладнанням (дефібрилятор, апарату штучної вентиляції легенів, генератор кисню, електрокардіограф, відсмоктувач, 6 комплектів приліжкових моніторів пацієнта, 6 функціональних ліжок з тумбами), придбаним в рамках реалізації проєкту PLBU.03.01.00-18-0668/17-00 “Спільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні”, що впроваджується Старосамбірською районною радою та Старосамбірською ЦРЛ в рамках Програми транскордонного CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.
З цієї нагоди висловлюємо подяку Юрію Войтіву, який стояв у витоках ідеї міжнародного проєкту, а також адміністрації КНП СРР “Старосамбірська центральна районна лікарня” в особах Івана Медведя, генерального директора та Олега Горбового, медичного директора, які продовжують реалізації проєкту.
#співпраця_в_дії #міжнародні_проекти #транскордонна_співпраця
DSC_0010 DSC_0016 DSC_0018

Переглядів: 106