ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Оргкомітет з підготовки та проведення заходів з відзначення 78 –х роковин вшанування пам’яті жертв НКВД у м.Добромилі, які відбулися 30 червня 2019 року, щиро вдячний всім тим, хто долучився до їх організації та проведення
Дата новини: 2019-07-01

Оргкомітет з   підготовки та проведення заходів з відзначення  78 –х роковин  вшанування пам’яті жертв НКВД у  м.Добромилі, які відбулися   30 червня  2019 року, щиро вдячний всім тим, хто долучився до їх організації  та проведення.

Проведення поминального Заходу стало можливим завдяки співпраці та допомозі багатьох інституцій та людей доброї волі.

Старосамбірська районна рада висловлює щиру подяку:

 • за допомогу у споруджені каплички «Всіх святих українського народу» на території «Верхньої могили» – Олегу Синютці та Михайлу Гичці.
 • за духовний супровід Заходу: Владиці УГКЦ  Ярославу Прирізу Самбірсько-Дрогобицької єпархії, Владиці Якову ПЦУ Дрогобицько-Самбірської єпархії, отцям-деканам та священнослужителям Добромильського та Старосамбірського деканатів.
 • за упорядкування території урочища «Саліна»: колективам Старосамбірського  ДЛГП «Галсільліс», управління ЖКГ Добромильської міської ради  (А.Сидір), виконавчого апарату міської ради, членам виконкому та депутатам Добромильської міської ради, активним добромильчанам.
 • за медичний  супровід учасників  Заходу: КНП СРР «Добромильська РЛ» (І.Медвідь).
 • за довезення учасників Заходу: відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації.
 • за супровід пішої ходи учасників Заходу та забезпечення належного правопорядку: колективу Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління національної поліції України у Львівській області та начальнику відділення– Сергію Захарчику.
 • за забезпечення  електропостачання та озвучення Заходу біля  пам’ятного знаку  жертвам НКВД на Саліні: Старосамбірськму РЕМ (А. Волощак) та Добромильському Народному дому. 
 • за змістовні творчі виступи: народна аматорська хорова капела «Світанок» Добромильського народного дому (керівник Марія Герасимлюк), народний аматорськийй вакальний ансамбль «Росинка», Андрій Кукура – виконання акапельно пісні «Саліна».
 • за організаційно-матеріальне забезпечення Заходу: підприємцям м.Добромиля.
 • за медіасупровід Заходу: директору районного радіомовлення «Голос Прикарпаття» (І.Макар), газеті “Високий Замок (Самбірщина)”,  представникам засобів масової інформації.
 • за допомогу в організації Заходу: міському голові м.Добромиль Юрію Петрику, громадській діячці Марії Прокопець, ведучій заходу – Тетяні Деркач, координатору пластового руху у Старосамбірському районі – О.Терлецькому,  та виконавчому апарату районної ради, а також всім тим, хто своєю участю вшанував пам’ять замордованих  патріотів свого народу у червні 1941року.

 

Оргкомітет

podyaka-r.r-300x185

Переглядів: 140