ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Отримай електронний цифровий підпис та звітуйся в режимі  он-лайн
Дата новини: 2015-11-03

 

Paying for your goods

Для отримання електронного цифрового підпису, платникам  необхідно звернутися в будь-який Центр сертифікації електронних ключів. Нагадуємо, що до послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП), які надаються АЦСК ІДД належать:

– реєстрація заявників;

– надання у користування надійних засобів ЕЦП;

– допомога при генерації відкритих та особистих ключів;

– обслуговування посилених сертифікатів ключів заявників, що включає сертифікацію відкритих ключів заявників, розповсюдження та зберігання посилених сертифікатів ключів,  управління статусом посилених сертифікатів ключів та розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів;

– надання послуги фіксування часу;

– консультаційні послуги.

Посилені сертифікати ключів видаються безкоштовно терміном на два роки. Отримати електронний ключ мешканцям та платникам  Старосамбірщини можна, звернувшись до Центру сертифікації електронних ключів, що знаходиться  за  адресою: м. Самбір ,  вул. Чорновола , 2а або м. Львів, вул.  Стрийська  35. З початку року 64 платники району вже скористалися даною послугою.

Довідково: в Центрі обслуговування платників Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ  на стендах розміщена вся необхідна інформація щодо податкового законодавства та зразки заповнення документів для отримання електронного цифрового підпису. 

Переглядів: 370