ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
ОЦІНЮВАННЯ МІКРОПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ-2017 ЗАВЕРШЕНО
Дата новини: 2017-03-06

Експерти, які оцінювали мікропроекти місцевого розвитку на 2017 рік, сьогодні, 3 березня, завершили роботу над поданими проектами.
Як зазначив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, відповідно до рішення Конкурсної ради всі експерти отримали доступи до сформованих пакетів документів за різними пріоритетами і у встановлений термін чітко виконали своє завдання.
Відтак секретаріат, відповідно до програми конкурсу, впродовж 5 робочих днів має опрацювати результати оцінки і сформувати рейтинги потенційних переможців у розрізі визначених пріоритетів та винести їх на розгляд Конкурсної ради.
«Акцентуємо увагу конкурсантів, що впродовж 13-14 березня на сайті обласної ради будуть розміщені переліки потенційних переможців, які до 30 березня зобов’язані надати секретаріату рішення сесій місцевих рад (пооб`єктно) про бюджетне співфінансування, надіславши підтверджуючі документи на електронну адресу: microproekt@gmail.com , – наголосив Іван Собко. – Важливо виконати цю норму, оскільки ті конкурсанти, які не подадуть відповідних рішень місцевих рад, будуть виключені з переліку переможців».
Нагадаємо, на конкурс мікропроектів зареєстровано 1300 заявок.

148856522658b9b3eac75fe

Інформація з офіційного сайту Львівської обласної ради  http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1587/group/18

Переглядів: 303