ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Перелік доріг, які цьогоріч відремонтують за кошти з обласного бюджету, погоджено. Інтерактивна карта
Дата новини: 2017-04-20

13 квітня на засіданні профільної комісії погодили переліки об’єктів доріг, будівництво, реконструкція та ремонт  яких пропонується здійснювати у цьому році в межах  “Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на 2017 рік”.

Відповідно до переліку передбачається ремонт доріг  загального користування та комунальної власностів населених пунктах області. При визначенні переліків враховувався стан дорожнього покриття, завантаження автотранспортом, а також  основні напрямки в частині розбудови  дорожньої інфраструктури згідно зі Стратегією розвитку області.

Звертаємо вашу увагу, що профільна комісія визначила дороги загального користування, які будуть фінансуватися з обласного бюджету, а безпосередньо ділянки, на яких проводитимуться ремонтні роботи будуть уточнені та остаточно визначені після детального обстеження відповідних доріг.

Всього у програмі передбачено кошти в сумі 172 млн грн, за які планують відремонтувати  71,7 км вулично-дорожньої мережі.

Презентація програми: https://drive.google.com/file/d/0By0nDQwWtETlTGlIaGViMExFWUE/view

З переліком доріг, які відремонтують цьогоріч, можна ознайомитися на інтерактивній карті:

http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news%2F1777%2Fgroup%2F18

149215354058f074c4dec9d

офіційний сайт Львівської обласної ради

 

Переглядів: 331