ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Першість Старосамбірщини. Визначилися учасники «золотого» фіналу Другої ліги
Дата новини: 2017-10-24

У неділю 22 жовтня в Старому Самборі на місцевому стадіоні відбулися півфінальні матчі Фінального етапу Другої ліги Першості Старосамбірщини з футболу, в яких визначалися учасники «золотого» фіналу. Переможці цих півфіналів, виходячи у фінал, здобували право боротися за золоті медалі Другої ліги 2017 року, а також автоматично отримували право з наступного сезону виступати у Першій лізі Першості району.

Нагадаємо, що за підсумками сезону в Другій лізі першу півфінальну пару склали переможець групи «А» «Стрілець» Стрілки та друга команда групи «Б» ФК «Старява». Відповідно, другу пару складали переможець групи «Б» «Дружба» Надиби та друга команда групи «А» ФК «Тур’є».

Першими на поле старосамбірського стадіону о 13:30 вийшли команди Надиб та Тур’є. Поєдинок вийшов надзвичайно цікавим та видовищним. Відкрити рахунок забитим у матчі голам судилося хлопцям з Тур’є. Пізніше команда подвоїла свою перевагу і здавалося, що все вже у матчі вирішено. Та іншої думки були переможці груби «Б», команда з Надиб. Гравці «Дружби» зуміли знайти в собі сили і переламали хід поєдинку, в підсумку здобувши вольову перемогу з рахунком 4:3.

В іншому півфіналі, який розпочався о 15:30, змагалися Стрілки та Старява. Фаворитом пари, звісно, вважалися переможці групи «А», команда зі Стрілок. Та незважаючи на такий статус суперника, хлопці зі Старяви не знітилися і, вийшовши на поле, дали «стрільцям» справжній бій, в підсумку здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Тож наступної неділі на нас чекають ще два не менш захоплюючі поєдинки. В матчі за третє місце поборються команди Тур’є та Стрілок (учасники групи «А»), а за золото Другої ліги посперечаються Надиби та Старява, які цьогоріч виступали в групі «Б».

Також зазначимо, що перемігши в півфінальних поєдинках, і Надиби, і Старява, здобули право в наступному сезоні виступати у Першій лізі Першості Старосамбірщини з футболу, замінивши відповідно команди Міженця та Скелівки, які за підсумками цьогорічних змагань у Першій лізі змушені понизитися у класі.

 

ДРУГА ЛІГА. ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

Півфінал

Неділя, 22 жовтня 2017 р.

Надиби – Тур’є – 4:3

Стрілки – Старява – 1:2

Без названия

Інформація з сайту: http://dobromyl.org/2017/10/pershist-starosambirshhyny-vyznachylysya-uchasnyky-zolotogo-finalu-drugoyi-ligy/

Переглядів: 249