ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Підписано Грантову угоду до міжнародного проекту, який реалізовуватиме Старосамбірська районна рада та ЦРЛ в партнервстві з Бещадським повітом (Республіка Польща)
Дата новини: 2018-10-05

1 жовтня цього року у Поляньчику в рамках конференції «Програма для Бєщад» заступник міністра інвестицій та розвитку Адам Гамрищак підписав договір про фінансування проекту в рамках тематичної цілі «Безпека»Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Проект під назвою «Разом заради рятування життя. Польсько-українська інтегрована система надання першої медичної допомоги на прикордонній території» буде здійснюватися у Бєщадському повіті у співпраці з Незалежним громадським центром охорони здоров’я в Устшиках Дольних а також зі Старосамбірською районною радою та районною лікарнею в Старому Самборі. Метою проекту є підвищення безпеки здоров’я мешканців Бєщадського повіту та Старосамбірського району, туристів і осіб, що перетинають кордон шляхом покращення доступу до послуг охорони здоров’я та підвищення компетентності медичного персоналу. Для досягнення цієї мети буде модернізовано головний корпус лікарні в Устшиках Дольних а також закуплено медичне обладнання і карети швидкої допомоги для даної установки та лікарні в Старому Самборі. Персонал обох лікарень розширить свої знання та вдосконалить навички під час спільних конференцій, тренінгів та робочих зустрічей.

Наступний крок для втілення проекту в життя – напрацювання та підписання Партнерської угоди.1

Переглядів: 184