ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Підсумки засідання Президії районної ради
Дата новини: 2020-08-04

3 серпня 2020 року відбулось засідання Президії Старосамбірської районної ради,  на якому було розглянуто ряд важливих та нагальних питань, зокрема про стан захворюваності та поширення у Старосамбірському районі коронавірусної інфекції СOVID-19; про фінансування ФАПів, що не увійшли у спроможну мережу; про стан готовності закладів освіти до навчального року.

Подаємо окремі пункти з рішень, прийнятих Президією районної ради:

  • Старосамбірській райдержадміністрації виділити з резервного фонду кошти для придбання засобів індивідуального захисту (на підставі подань медичних закладів).
  • Звернутися до Голови Львівської обласної державної адміністрації, М.Козицького, про забезпечення нашого району ІФА-аналізатором для діагностики захворювання на коронавірусну інфекцію(наразі найближчі такі лабораторні дослідження проводять у Стрию і лише в обмеженій кількості);
  • Зобов’язати Старосамбірську районну державну адміністрацію проводити фінансування ФАПів, відповідно до Програми підтримки ФАПів, які не ввійшли в спроможну мережу, затвердженої рішенням сесії Старосамбірської районної ради № 598 від 13.12.2019, а у разі невиконання даного рішення, районній раді звернутись до суду про бездіяльність райдержадміністрації.

Нагадаємо, що з квітня місяця Старосамбірська райдержадміністрація, як головний розпорядник коштів,  не здійснює фінансування неспроможних ФАПів, при тому, що такі кошти в районному бюджеті передбачені.

Взято до уваги інформацію щодо стану готовності закладів освіти до нового навчального року, озвучену головою Старосамбірської райдержадміністрації П.Назаром.

images

Переглядів: 72