ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Підводили перші підсумки роботи КНП СРР «Старосамбірський Центр ПМД»
Дата новини: 2019-03-26

    1 22 березня 2019 року голова районної ради Тетяна Терлецька взяла участь підведені перших підсумків роботи КНП СРР «Старосамбірський Центр первинної медичної допомоги», які відбулись в амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Стрілки.

     Приємно, що Старосамбірщина не пасла задніх в питаннях реформи медицини, яка попри всі перестороги і сумніви на даний час визнана кращою за останні десятиліття.

     Відтак, завдяки вчасно і правильно проведеному реформуванню первинної ланки медицини та підписанню  договору з Національною службою здоров’я України ,  за  короткий період  маємо суттєві здобутки, серед яких збільшення фонду заробітної плати, оснащення кабінетів меблями, комп’ютерним та сучасним медичним обладнанням.

     А безпосередньо під час зустрічі працівникам АЗПСМ села Стрілки було вручено гематологічного аналізатора – високо сучасний апарат, який проводить аналіз крові по 24 параметрах. Фельдшери пунктів здоров’я отримали довгоочікувані велосипеди, а АЗПСМ міста Старий Самбір –  ключ від санітарного автомобіля, який пройшов капітальний ремонт.

     В підсумках, звертаючись до медпрацівників, Тетяна Іванівна зазначила, що попри труднощі і страхи, які несуть  реформи та перебудови не варто їх боятись, потрібно ніколи не зупинятись на досягнутому, невпинно й наполегливо працювати і результат не забариться.

3 (1) 9 1064 (1) 

Переглядів: 155