ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Платникам Старосамбірщини про новації у законодавстві
Дата новини: 2017-07-26

Днями у Центрі обслуговування платників Старосамбірського  відділення Самбірської ОДПІ відбувся семінар для платників податків Старосамбірського району, на якому податківці ознайомили присутніх зі змінами у податковому законодавстві.

Начальник Самбірської ОДПІ Ігор Малецький повідомив платникам податків, що з 01.07.2017 почала діяти процедура зупинення реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування в ЄРПН, визначена п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу, у разі їх відповідності критеріям оцінки ступеня ризиків. Зазначені критерії разом з вичерпним переліком документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН, затверджено наказом Мінфіну України від 13.06.2017 №567 (далі – наказ №567).

Якщо отримано квитанцію про зупинення реєстрації, такий платник має подати на розгляд комісії ДФС, порядок роботи якої затверджено наказом Мінфіну України від 13.06.2017 р. №566 (далі — Порядок №566), інформацію щодо:

  • видів економічної діяльності відповідно до КВЕД ДК 009:2010;
  • кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
  • кодів послуг згідно з ДКПП (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.

Така інформація подається за наведеною у додатку до наказу № 567 формою в електронному вигляді засобами електронного зв’язку, відомості про які ДФС розміщує на офіційному веб-сайті.

Повідомлення з додатками може бути сформоване та надіслане через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (режим «Ведення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Повідомлення в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Також на зустрічі з платниками розглянуто ряд змін у податковому законодавстві. Так, зазначено, що 06.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 24.04.2017 №451 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 17.05.2017 за №630/30498 (далі – Наказ №451) та наголошено платникам акцизного податку щодо правильного заповнення декларації з урахуванням внесених змін.

Наприкінці зустрічі платникам повідомлено, що зі змінами у податковому законодавстві можна ознайомитись скориставшись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом (http://zir.sfs.gov.ua).

семінарsemnar_copy

Переглядів: 268