ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Подання проектних заявок на конкурс ДФРР -2018
Дата новини: 2017-11-10

Старосамбірською районною радою, у співпраці з Старосамбірською районною державною адміністрацією, Старосамбірською міською радою  та місцевими радами району було подано 7 проектних заявок  на конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році на загальну суму більше 28 млн. грн. , зокрема це:

  • «Реконструкція приміщення Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника (з впровадженням енергозберігаючих заходів) по вул. Шевченка, 14 в м. Старий Самбір Львівської області». Загальна вартість проекту – 6417,388 тис. грн..
  • Реконструкція будинку Народного дому в  с.Стрілки (з впровадженням енергозберігаючих заходів), прибудинкової території та скверу ім. М.Вербицького Старосамбірського району Львівської області. Загальна вартість проекту –  1450,008 тис. грн..
  • «Реконструкція приміщення корпусу початкових класів Хирівської ЗСШ І-ІІІ ступенів під ДНЗ (з впровадженням енергозберігаючих заходів) по вул.. Січових Стрільців, 10 в м. Хирів Старосамбірського району Львівської області». Загальна вартість проекту – 2647,819 тис. грн..
  • «Реконструкція будівлі районного Народного Дому в м. Старий Самбір Львівської області (з впровадженням енергозберігаючих заходів)». Загальна вартість проекту -1217,426 тис. грн..
  • Реконструкція існуючого спортивного майданчика зі штучним покриттям, будівництво нового спортивного майданчика зі штучним покриттям та майданчика для вуличних тренажерів та благоустрій прилеглої території за адресою вул.. Л.Галицького, 40, м. Старий Самбір. Загальна вартість проекту – 3747,594 тис. грн..
  • “Реконструкція центрального водопроводу в м. Старий Самбір Львівської області (ІІ черга)”. Загальна вартість проекту – 8817,148 тис. грн.;
  • Реконструкція існуючого спортивного майданчика під спортивний майданчик зі штучним покриттям, будівництво нового спортивного майданчика зі штучним покриттям, майданчика для вуличних тренажерів та благоустрій прилеглої території за адресою вул. Галицька, 68, м. Добромиль, Львівської обл. Загальна вартість проекту – 3721,065 тис. грн..

Нагадаємо, що згідно з рішенням Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, з 13 жовтня поточного року оголошено конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Документи приймалися впродовж 30 календарних днів від дати оголошення конкурсу.

Проекти, що подаються на конкурс, мають відповідати завданням, визначеним Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385, та технічним завданням на інвестиційні програми і проекти, що включені до Плану заходів з реалізації у 2017 – 2018 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року.

Будемо сподіватись, що конкурсна комісія підтримає проекти, надавши їх до фінансування.

148723518658a56872501af

 

Переглядів: 291