ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Подано проєктну заявку «Розвиток спорту – запорука здоров’я дітей»
Дата новини: 2019-06-18

У п’ятницю, 14 червня, о 17.00 год. завершився прийом заявок на Обласний конкурс проєктів співробітництва територіальних громад, що проводився у рамках затвердженої Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019-2020 роки.

За безпосереднім сприянням Старосамбірської районної ради, на конкурс подано проєкт «Розвиток спорту – запорука здоров’я дітей», який передбачає закупівлю спортивного обладнання та інвентарю для модернізації умов проведення спортивно-тренувальних занять при Старосамбірській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Подачі проєктної заявки передувала довга кропітка робота: напрацювання та підписання Договору про співробітництво територіальними громадами  Старосамбірщини; надсилання та реєстр даного договору у Міністерстві регіонального розвитку України; напрацювання проєктної заявки, яка з додатками зайняла 39 сторінок друкованого тексту.

   Головними бенефіціарами проєкту стануть  жителі підписантів та подавачів заявки, зокрема територіальні громади Старосамбірської міської ради, Хирівської міської ради, Верхньолужоцької сільської ради та Стрілківської сільської ради.

Вболіваємо за перемогу поданої проєктної пропозиції, адже  успішна реалізація заявки «Розвиток спорту – запорука здоров’я дітей» забезпечить  підвищення якості  проведення спортивно-тренувальних занять та організації спортивного дозвілля школярів територіальних громад Старосамбірщини.

1212

Переглядів: 132