ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Податківці провели черговий семінар для платників податків
Дата новини: 2017-10-20

Відкриваючи семінар, Руслана  Павелчак – старший державний ревізор-інспектор відділу  адміністрування  та  контролю  за  відшкодуванням  ПДВ і  камеральних  перевірок податкової  звітності з  ПДВ  платників  території  обслуговування  Самбірської  ОДПІ  управління  податків  і  зборів  з  юридичних  осіб  ГУ ДФС у Львівській  області  зазначила, що фіскальна служба  активно реагує на потреби платників податків та намагається своєчасно інформувати суб’єктів господарювання про всі законодавчі нововведення, тому закцентувала  увагу на новинах податкового законодавства в адмініструванні ПДВ.

Зокрема, вона детально зупинилася на змінах, внесених до Положення про реєстрацію платників ПДВ та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, термінах реєстрації платником ПДВ при переході зі спрощеної системи оподаткування на загальну, нагадала про відповідальність, яка передбачена ст. 120 та 1201 Податкового кодексу України, за порушення граничних термінів подання звітності та реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування податкових накладних в ЄРПН.

Крім цього, Руслана  Павелчак акцентувала увагу на проблемних питаннях, що виникають у платників при складанні розрахунку коригування до помилково виписаних податкових накладних та їх відображення в податковій звітності, зведених податкових накладних та формуванні податкового кредиту на підставі податкових накладних, з дати виписки яких не минуло 365 днів тощо.

Семінар відбувся у форматі відкритого діалогу. Кожен із присутніх мав можливість отримати особисту консультацію, пораду та обмінятися досвідом своєї роботи та  одержати  вичерпну  відповідь фахівця  на  поставлені запитання.

Начальник Самбірської ОДПІ                                                          І.В. Малецький

images

Переглядів: 230