ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Податкова знижка на оплату вартості навчання – новий порядок надання
Дата новини: 2017-02-27

nalogovaya-skidka2Працівники Старосамбірського  відділення Самбірської ОДПІ  на  зустрічі звернули увагу громадян на те, що п. 75 розділу І Закону України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який набрав чинності з 01.01.2017, внесено зміни до Податкового кодексу України щодо правила включення до податкової знижки з податку на доходи фізичних осіб оплаченої вартості навчання фізичної особи.

Так, з 01.01.2017 р. дозволяється включати до податкової знижки витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих і професійно-технічних навчальних закладів.

Крім того, з 2017 року для отримання податкової знижки у разі оплати вартості навчання членів сім’ї першого ступеня споріднення не обов’язково, щоб такий член сім’ї не одержував заробітної плати. Тобто член сім’ї, який навчається, може бути працевлаштованим та отримувати заробітну плату. Особа ж, яка оплачує його навчання, має право включити ці витрати до податкової знижки.

Також  розказали, що  скасовано обмеження щодо розміру витрат. Раніше сума витрат для включення до податкової знижки не могла перевищувати суму місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн.

Зазначені зміни регламентує  п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України.

22/02/2017

В.о заступника начальника- начальник

Старосамбірського відділення

Самбiрської ОДПI

ГУ ДФС  у Львiвськiй областi                                                         Дмитрук В.Б                                                          

 

Переглядів: 299