ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Поліція – це правоохоронний орган здебільшого для надання сервісних послуг населенню, а не каральний, як було раніше
Дата новини: 2016-02-05

IMG_20160204_132139  В кінці 2015 року Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс «Діяльність поліції, орієнтована на громаду» з метою підтримки формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечують попередження злочинності, розвивають безпечне середовище в громаді.

  Переможцями Конкурсу  обрано 11  регіональних проектів, які подані громадськими організаціями, комітетами, асоціаціями, тощо.

  Приємно зазначити, що серед переможців проект ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» під назвою «Апробація моделі формування та реалізації Програми громадських пріоритетів охорони правопорядку, напрацьованої на Самбірщині, для громади Старосамбірського району Львівської області».

  Вчора, 4 лютого у місті Києві, Міжнародним фондом «Відродження» було проведено  робочу зустріч  на тему «Впровадження в Україні поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду». Учасниками зустрічі стали представники Національної поліції України, органів місцевого самоврядування, експерти громадського суспільства з Києва, Вінничини, Луганщини, Львівщини, Миколаївщини, Сумщини, Хмельниччини, Харківщини, Чернігівщини. Львівщину представляли  Сергій Гривняк – заступник начальника штабу ГУМВС України у Львівській області, підполковник міліції, Олег Ільків – керівник проекту-переможця, працівники районної ради Тетяна Завірюха та Юлія Дохняк.
   В ході зустрічі представники нашої делегації мали можливість працювати у кількох підгрупах, дискутувати з питань особливостей впровадження поліцейської діяльності у гірському району на прикладі Старосамбірщини.

  Результатом зустрічі стали досягнуті спільні бачення та напрацьовані підходи щодо впровадження  в  Україні  поліцейської  діяльності, орієнтованої на громаду.

  Цікавим  також є той факт, що представники різних областей дійшли до єдиного висновку, а саме: «Поліція – це правоохоронний орган здебільшого для надання сервісних послуг населенню, а не каральний, як було раніше».
20160204_183824IMG_20160204_15320220160204_125813

Переглядів: 324