ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Про новації законодавства – за круглим столом
Дата новини: 2018-07-30

В Старосамбірському відділенні   Самбірської  ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся «круглий стіл» за участі представників малого та середнього бізнесу, під час якої обговорено актуальні питання щодо наповнення дохідної частини бюджету, новацій законодавства та легалізації заробітної плати.

   На початку заходу в.о заступника начальника-начальника  Старосамбірського відділення

Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області   Дмитрук В.Б. ознайомив присутніх з підсумками роботи інспекції в напрямку забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів. Зокрема, за І півріччя поточного року платниками району перераховано до Зведеного бюджету 135,7 млн.грн. податків та зборів з них до державного бюджету надійшло – 87,7 млн..грн., до місцевих –  48,0  млн. гривень.

Посадовець  зазначив, що  діяльність фіскальної служби спрямована на забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг, підвищення якості обслуговування громадян та бізнесу. З початку року працівниками відділення надано понад 3,3 тисячі адміністративних послуг. Також наголосив, що в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право», фахівцями інспекції проводиться  роз`яснювальна робота з підвищення обізнаності громадян, платників щодо захисту прав та інтересів, гарантованих їм Конституцією та законами України під час  проведення семінарів, зустрічей,  «гарячих ліній».

В ході заходу висвітлювались  питання  дотримання роботодавцями  законодавства про працю; дотримання  норм положення про ведення касових операцій з урахуванням внесених змін при організації роботи з готівкою; сплати майнових податків та використання електронних сервісів ДФС України. 

Крім цього, проінформовано про новації, які запроваджуються в ході реалізації експериментального проекту з реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та програмно-технічних комплексів для реєстрації розрахункових операцій.  Зазначено, що постановою КМ України від 13.06.2018 №472 затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій. Інноваційна електронна система e-Receipt (електронний чек) передбачає оnline реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони) без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею. Ця система передбачає програмне забезпечення для платника (продавця), покупця та ДФС України, а також буде інтегрована з «Електронним кабінетом». Реалізація експериментального проекту триватиме до 31 грудня 2019 року, під час якого буде досліджено інноваційні розробки, новітні моделі програмних та/або програмно-технічних комплексів, можливість їх застосування для здійснення розрахункових операцій, прийнято рішення щодо доцільності їх впровадження у промислову експлуатацію та подальшого застосування суб’єктами господарювання.

 Зустріч відбулась у формі діалогу. Учасники мали змогу поставити запитання, обмінятися думками та поділитись практичним досвідом.

Член комісії з реорганізації

В.о заступника начальника-

Начальника  Старосамбірського відділення

Самбірської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській обл                       Дмитрук  В.Б.       

  images (2)

Переглядів: 194