ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Про податкові зміни у Cтаросамбірському відділенні Самбірської ОДПІ
Дата новини: 2017-11-15

З метою роз’яснення норм податкового законодавства в Старосамбірському  відділенні Самбірської ОДПІ відбувся семінар за  участі фахівців  відділення  та  в.о  заступника начальника начальника Старосамбірського  відділення Самбірської  ОДПІ  Віктора  Дмитрука з суб’єктами господарювання Старосамбірщини.

На початку заходу присутні дізнались про стан надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів, зокрема, впродовж січня-жовтня  2017 року до Державного бюджету України від платників  Старосамбірського району надійшло 157 288,9 тис. грн., місцеві бюджети поповнилися на 83040,8 тис. гривень.

Під час діалогу розглядалось питання електронного адміністрування ПДВ та блокування податкових накладних. Зокрема, увага присутніх акцентувалась на критеріях ризику, на алгоритмі дій платників у разі зупинення реєстрації податкових накладних та порядку формування і надання документів про підтвердження реальності здійснення операції для відновлення реєстрації таких податкових накладних.

Також особливу увагу приділено легальності працевлаштування найманих працівників, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень.

Проінформовано про затвердження постановою Пенсійного фонду від 29.05.2017 №11-1 порядку обміну інформацією між ПФ України, Держпраці та ДФС України про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.
            Окрема увага була приділена електронним сервісам для платників податків, що розміщені на єдиному веб-порталі ДФС України та які постійно вдосконалюються, зокрема «Електронний кабінет платника», «Загальнодоступний інформаційно – довідковий ресурс» тощо.

 На завершення семінару Віктор Дмитрук та  працівники відділення  надали вичерпні    відповіді на поставлені запитання та подякували  сумлінним  платникам  за співпрацю.

Без названия

Переглядів: 247