ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Про розподіл коштів обласної «Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2016 рік”.
Дата новини: 2016-03-05

8Члени постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування територій та архітектури Львівської обласної ради внесли зміни до обласної «Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2016 рік”. Здебільшого зміни стосуються розподілу коштів на ремонт та утримання автошляхів, а також контролю за їх використанням.
У цьому році на втілення програми передбачено 282,5 мільйони гривень.
Зокрема, на дороги міжрайонного сполучення – 163,5 мільйони. Ще 100 мільйонів гривень у рівних частинах виділили районам області для впорядкування доріг внутрішньорайонного сполучення та комунальної власності. Відтак кожному району перепаде по п’ять мільйонів гривень. В межах цих коштів районні адміністрації повинні підготувати пропозиції щодо ремонту доріг. І якщо раніше кошти виділені районам використовували без погодження депутатів, то тепер депутатська комісія розглядає та погоджує, або відхиляє пропозиції районних адміністрацій.
Передбачені програмою кошти і для освітлення пішохідних переходів в межах смуг відведення автодоріг. У 2016 році на ці роботи заплановано 5 мільйонів гривень. Ще 13,75 мільйона гривень залишать у резервному фонді.
Контролюватимуть використання коштів на ремонти доріг, окрім державних органів, відтепер і представники громадських організацій та створена експертно-аналітична комісія.

Переглядів: 373