ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Про сервісні послуги – під час зустрічі з представниками бізнесу у Старосамбірському відділенні Самбірської ОДПІ
Дата новини: 2018-08-13

         Під час проведення зустрічі з представниками бізнесу у Старосамбірському відділенні Самбірської  ОДПІ  член комісії з реорганізації в.о заступника начальника-начальника  Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області  Дмитрук  В.Б.обговорив актуальну тему, а саме надання адміністративних послуг Центрами обслуговування платників Старосамбірського відділення  Самбірської ОДПІ.

Віктор Богданович відзначив орієнтацію фіскальної служби саме на сервісні функції, зокрема – на обслуговування платників. Виконання цієї мети покладено безпосередньо на центри обслуговування платників, в яких громадяни мають можливість отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

За сім місяців 2018 року співробітниками Центрів обслуговування платників Самбірської ОДПІ надано громадянам та суб’єктам господарювання 3827 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною серед відвідувачів залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, у січні – липні 2018 року  надано 1578 таких послуг.

Представники малого бізнесу найчастіше обирають спрощену систему оподаткування, тому 377 послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та витрат, надання витягу з реєстру платників єдиного податку.

Працівники Центрів обслуговування платників активно роз’яснюють для платників переваги  використання «Електронного кабінету», його зручність для реалізації в електронній формі прав та обов’язків платників податків.  Суб’єкти господарювання мають змогу подати звітність в електронному вигляді безпосередньо в Центрах обслуговування платників, скориставшись створеним для них робочим місцем, яке обладнано  Інтернет зв’язком.

завантаження (1)

Переглядів: 185