ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Про своєчасну сплату земельного податку
Дата новини: 2018-12-12

Старосамбірська ДПІ Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує.

Усім громадянам, які повинні сплатити земельний податок у 2018 році, органами фіскальної служби були направлені податкові повідомлення – рішення (далі повідомлення). Сплатити  податок необхідно було  протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

Більшість громадян – платників своєчасно виконали  свій обов’язок по сплаті земельного податку. Але є  й такі, які  і до сьогодні ще не перерахували його  до бюджету.   Такі громадяни  потрапили до переліку боржників. А це призводить до нарахування штрафів та   пені.

У разі, якщо у власності (користуванні) перебуває земельна ділянка і громадянин не відноситься до пільгової категорії, а  повідомлення не надходило, слід звернутися до Центру обслуговування  платників за місцем знаходження земельної ділянки і з’ясувати чи нараховувався  земельний податок.

До органу фіскальної служби слід  завітати і тим громадянам, які  змінили місце реєстрації. Можливо, що таким землевласникам були направлені  повідомлення  за попередньою адресою. В такому випадку поштовим відділенням повідомлення повернулося до фіскального органу з відміткою  про відсутність платника за вказаною адресою. 

Крім того, звертаємо увагу громадян на зміну з 11 вересня п.р. бюджетних рахунків, зокрема на які зараховується земельний податок.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків  розміщена  на суб –сайті «Територіальні органи ДФС у Львівській області» в розділі «Бюджетні рахунки». Сплачені кошти на неправильні реквізити бюджетних рахунків не зараховуються до бюджету, а повертаються казначейством до банківських установ.

З метою уникнення виникнення податкового боргу та нарахування штрафних санкцій пропонуємо громадянам, які сплатили податок  після 11 вересня п.р., звернутися до фіскального органу для проведення звірки стану розрахунків з бюджетом.

 

Начальник Старосамбірської ДПІ                                                        

Самбірського управління ГУ ДФС

 у Львівській області                                                                В.Дмитрук

завантаження

 

Переглядів: 183