ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Продаж талонів на пальне не відноситься до роздрібної торгівлі
Дата новини: 2016-04-04

скачанные файлы (15)Реалізація талонів та смарт-карт в безготівковій формі юридичним та фізичним особам – підприємцям для комерційного використання за договорами купівлі-продажу не відноситься до реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Однак фізичний відпуск пального з автозаправної станції та/або автомобільної газозаправної станції є операцією з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та оподатковується акцизним податком незалежно від форми розрахунків (в т. ч. при здійсненні розрахунків за допомогою талонів та смарт-карток).

Нагадуємо, що з 01.03.2016 року запроваджені акцизні накладні при реалізації пального, Єдиний реєстр акцизних накладних та система електронного адміністрування реалізації пального. Платник акцизного податку, що реалізує пальне, для роботи в системі електронного адміністрування пального має бути зареєстрований в контролюючих органах не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального.

Радіо 31/03/2016

Начальник Самбірської ОДПІ                                                  І.В.Малецький

Переглядів: 303