ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Проект ««Школа Героїв Славного міста над Дністром». Обмін освітніми просторами педагогічних колективів опорних навчальних закладів Львівської та Луганської областей» у рамках програми «Змінимо країну разом».  ДЕНЬ 3.
Дата новини: 2018-10-26

У п’ятницю освітяни підвели підсумки попередніх днів на годині комплементаріуму, а учні школи презентували прощальний концерт для гостей з Кремінної: тут були посмішки, щирі обійми, сердечні побажання та переконання, що дана зустріч поклала початок міцній дружбі між колективами ОЗНЗ.

DSC00332 DSC00334 DSC00341 DSC00345 DSC00350 DSC00357

Опісля, на запрошення голови Старосамбірської районної ради, відбулася зустріч в адмінбудинку. Тетяна Іванівна привітала гостей на Старосамбірщині і зазначила, що незважаючи на те, що ми  спізнились з такими зустрічами на двадцять років,  радіє, що зараз вони так активно реалізуються і що ми маємо можливість стати частинкою таких обмінів. Голова ради зазначила, що три дні занадто мало, щоб показати красу місцевого краю, та разом з тим є ще багато з чим ознайомити наступного разу. У кабінеті очільниці бенефіціари проекту обмінялись своїми враженнями про час перебування, гості з Кремінної подякували педагогам ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області за теплий прийом і домовились зустрітись уже за два тижні на Луганщині, де буде реалізовувати даний дзеркальний проект у Кремінській загальноосвітній  школі  І- ІІІ ступенів №1.

DSC_0095 DSC_0100DSC_0105 DSC_0102 DSC_0106

Далі гостей чекав величний Львів, зі своєю славною історією, неперевершеною архітектурою та самобутнім колоритом.

Останній день реалізації проекту був захоплюючий та тривожний водночас, адже за плечима три дні перебування на Старосамбірщині, які так поріднили педагогів та показали наскільки схожі вони між собою, а тривожні, бо попереду більше тисячі кілометрів та 25 годин в дорозі.

Нагадаємо, 24-26 жовтня у м. Старий Самбір перебувала делегація педагогів з Кремінської загальноосвітньої  школи І- ІІІ ступенів №1 Луганської області, серед яких:

– Коваленко Лілія Павлівна – заступник директора з НВР ;

– Чорнобай Тамара Олегівна – вчитель української філології;

– Акименко Юлія Володимирівна – вчитель української філології;

– Попова Вікторія Андріївна – педагог-організатор;

– Гриценко Олена Євгенівна – вчитель початкових класів;

– Наумчук Юлія Олександрівна – вчитель початкових класів, соціальний педагог;

– Бахмет Євгеній Юрійович – вчитель інформатики.

Освітяни взяли участь у проекті конкурсу освітніх обмінів, що проводиться у рамках  Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області у співфінансуванні з районного бюджету під назвою ««Школа Героїв Славного міста над Дністром». Обмін освітніми просторами педагогічних колективів опорних навчальних закладів Львівської та Луганської областей»  між ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» та Кремінською загальноосвітньою  школою І- ІІІ ступенів №1 Луганської області, партнером є  Старосамбірська районна рада, координатор проекту – Пупа Н.Ю.

Поїздка у м. Кремінну Луганської області для реалізація дзеркального проекту запланована на початок листопада поточного року.

 

Переглядів: 160