ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Проект ««Школа Героїв Славного міста над Дністром». Обмін освітніми просторами педагогічних колективів опорних навчальних закладів Львівської та Луганської областей» у рамках програми «Змінимо країну разом». День 2.
Дата новини: 2018-10-26

Реалізація проекту ««Школа Героїв Славного міста над Дністром». Обмін освітніми просторами педагогічних колективів опорних навчальних закладів Львівської та Луганської областей» у рамках програми «Змінимо країну разом». 
ДЕНЬ 2.

Програма 25 жовтня в рамках проекту освітніх обмінів  була надзвичайно насиченою.  Робочий ранок четверга освітянам з  Кремінної Луганської області запропонували розпочати відвідинами першокласників, які навчаються уже за програмою «Нової української школи». Тут учитель початкових класів Цапович-Попіль Л.М. докладно ознайомила з освітньою програмою, педагогічними прийомами, які використовуються на уроці та навиками застосування інклюзивної освіти у своєму класі.

Захоплююче пройшов майстер-клас «Використання бойківських інструментів на уроках музичного мистецтва. Інструментальне музикування» під керівництвом Копач Н.Р. До уваги колег зі сходу Надія Романівна представила різновиди сопілки, екзотичні маракаси, кастаньєти, ксилофон, свистачки, деркач, дримба  і навіть різнокольорові веселкові дзвіночки, кожен з яких вигравав ноту з музичної гами. Учні ж показали справжню професійність у використанні запропонованих інструментів. Подивом для колег з Кремінної стало те, що Надія Романівна активно займається навчанням своїх учнів гри на сопілці,  розвиваючи інструментальне виконавство вихованців. І варто відмітити, що діти віддячують їй любов’ю і непідробним захопленням шкільним предметом.

DSC00245 DSC00250 DSC00255 DSC00257 DSC00263 DSC00267 DSC00268 DSC00247

Душевно та поетично пройшла креативна ватра вчителя української мови та літератури ОЗНЗ Вовчко О.В.. Оксана Володимирівна поділилась своїми педагогічними надбаннями, запрезентувала  досягнення своїх учнів – переможців численних літературних конкурсів та олімпіад, зачитавши прозові та поетичні рядки, написані вихованцями, ознайомила з авторськими педагогічними програмами, які використовує на уроках та літературних гуртках.

DSC00292 DSC00295 DSC00298 DSC00303

Професійно та фахово презентувала психолог Синянська О.В.  простір психологічного розвантаження «Формування позитивного іміджу педагога», де ознайомила з методиками протистояння професійному  вигорянню та можливістю психологічного розвантаження після напружених педагогічних буднів.

DSC00306 DSC00308

До уваги колег зі сходу запропонували також  флешмоб за участю учнів школи, виставку «Орігамі» та «Гердани», відвідини шкільного музею Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника, де батько Героя ознайомив освітян з фактами з життя сина.

DSC00257 DSC00274 DSC00275 DSC00277 DSC00286 DSC00317 DSC00318 DSC00319

Опісля, педагоги взяли участь у творчій лабораторії «Плекаймо в дитині і розум, і тіло», відвідавши одну з найстаріших святинь Західної України, духовний центр Старосамбірщини, –  Лаврівський монастир Святого Онуфрія.
DSC00309 DSC00310 DSC00311
Нагадаємо, 24-26 жовтня у м. Старий Самбір прибули семеро освітян з м. Кремінна Луганської області, які беруть участь у проекті конкурсу освітніх обмінів, що проводиться у рамках  Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області у співфінансуванні з районного бюджету під назвою ««Школа Героїв Славного міста над Дністром». Обмін освітніми просторами педагогічних колективів опорних навчальних закладів Львівської та Луганської областей» між ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» та Кремінською загальноосвітньою  школою І- ІІІ ступенів №1 Луганської області, партнер проекту – Старосамбірська районна рада ( координатор – Пупа Н.Ю.).

 

 

 

Переглядів: 166