ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Проекти – переможці конкурсу проектів місцевого розвитку в дії
Дата новини: 2019-07-18

На Старосамбірщині активно впроваджуютьсяДит.майданчик 1 що проводить Львівська обласна рада
Цьогоріч у нас таких 7️⃣5️⃣.
Як завше, громади в такий спосіб покращують свою соціальну інфраструктуру.
При цьому тішить факт, що все частіше, окрім вирішення питань якіснішого надання соціально-культурних послуг, громади порушують питання організації дозвілля дітей 👥. Ми ж зі свого боку завше готові почути і підтримати добрі ініціативи, в тому числі, допомагаючи готувати заявки на конкурси, напрацьовуючи районні ПРОГРАМИ співфінансування програм проектів та мікропроектів, підтримки місцевих ініціатив територіальних громад та громадських організацій Старосамбірського району, які дозволяють фінансово їх підтримати.
Відтак завдяки співпраці Старосамбірської районної ради з місцевими радами району та за співфінансування з обласного бюджету цього року на наших теренах з’явиться 9️⃣ 🎢🎡 гарно обладнаних яскравих ігрових майданчиків.
Варто зазначити, що раніше в рамках участі в даному конкурсі у нас вже було встановлено 8️⃣ 🎢🎡 таких майданчиків. 
🖇Деталі на поданих нижче інфографіках.
До слова у селі Спас цьогоріч завдяки участі у вищезгаданому конкурсі до встановленого ігрового майданчика додасться вуличний тренажерний.
🏷Радіємо за наші громади, тішимось плодами своєї праці. Сподіваємось, що тут щоденно в ці літні дні лунає дзвінкий дитячий сміх. Хай буде він нагородою тим, хто долучився до створення таких об’єктів, і стимулом для інших не чекати дива, а пробувати творити його самим.
#співпраця_в_дії #проекти_в_дії   Дит.майданчик 1

Переглядів: 126