ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Профілактика онкопатології – одне з пріорітетних завдань галузі охорони здоров’я Старосамбірщини
Дата новини: 2017-06-12

Статистика свідчить, що останні 50 років за рівнем захворюваності та смертності онкологія змістилась з десятого місця на друге, поступаючись лише хворобам серцево-судинної системи. За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 2020 року онкологія вийде на перше місце. За останні 10 років кількість хворих в Україні зросла на 25%, а по Старосамбірському району на 15%.

            Щороку від раку в Україні помирає 90 тисяч осіб, з них 35% – працездатного віку. Через запізнілу діагностику онкологічних захворювань залишається значною кількість хворих, які ідуть з життя протягом року після встановлення діагнозу (38-40%), в нашому районі цей показник становить 34,4%.

            Саме такій актуальній темі присвятили свій приїзд на Старосамбірщину лікарі Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру: лікар-радіолог Вовк П. І., завідувач відділом голови і шиї Галай О.О., лікар-онколог Шмідт М.Р.

            З великим зацікавленням прослухали доповіді на тему «Пухлини головного мозку», «Рак гортані та ротової порожнини» лікарі різних спеціальностей – стоматологи, отоларингологи, сімейні лікарі, терапевти.

            Отримані знання допоможуть лікарям виявити у пацієнтів рак на ранніх стадіях та зберегти їм життя.

1 3 2

Переглядів: 311